Ян Паркер незвичайний художник

У світі живе багато людей з інвалідністю, але їх діагноз — це зовсім не вирок, і він не робить цих людей неповноцінними.

Ян Паркер незвичайний художник, малюнки якого прикрашають книги. Неможливість рухати кінцівками не заважає чоловікові створювати неймовірні ілюстрації для книжок.

Ян страждає на рідкісну недугу, внаслідок якої він не може рухати своїми кінцівками.

Але він не з тих, хто буде просто сидіти, склавши руки, і нарікати на своє життя. Чоловік навчився тримати олівці ротом і таким чином малювати.

Ян дізнався, що існує товариство, де є понад 800 таких художників, як і він, і успішно туди вступив.

За два роки Ян Паркер створив 35 картинок для книги під назвою "Мрія Денні".

У ній розповідається про маленького хлопчика, у якого є велика мрія — взяти участь у Олімпійських іграх, але через нещасний випадок, який трапився у його житті, він не може цього зробити.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети