Як дівчата з інвалідністю стажувались в держорганах

Як стажувались дівчата з "Лідерки"

Таня Герасимова - одна з кращих випускниць вже згаданої нами політичної школи для жінок з інвалідністю «Лідерка». Їй 28 років, за освітою – фінансист. Після закінчення навчання дівчині випала можливість стажуватись у Центральній виборчій комісії.

«Досі є компанії, де тебе можуть не взяти, навіть якщо ти 100% фахівець. Але я сподіваюся, що люди з інвалідністю почнуть отримувати престижні посади і ніхто не буде посилатися на їх інвалідність, а оцінювати лише професійний рівень» - говоритьТаня.

Ще однією випускницею «Лідерки» є Вікторія Харченко, яка стажувалась в Офісі віце-прем'єра з питань європейської і євроатлантичної інтеграції. Вікторія за спеціальністю журналіст, вона цікавиться справами Європейського суду з прав людини. У неї в планах підвищити свою кваліфікацію та здобути юридичну освіту.

Нагадуємо, що проект «Школа політичної участі для жінок і дівчат з інвалідністю «Лідерка» реалізується за допомогою громадської організації « Боротьба за права »за підтримки Міжнародного фонду виборчих систем (IFES) та Міністерства міжнародних справ Канади.

Детальніше за посиланням

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети