Вперше модель з синдромом Дауна стала зіркою Gucci та Vogu

Еллі Гольдштейн народилася з синдромом Дауна та у віці вісімнадцяти років стала першою моделлю з генетичною аномалією, яка знялася для рекламної кампанії Gucci та журналу Vogue.

За неповні три роки в модельному бізнесі дівчина знялася для різдвяної кампанії мережі косметичних супермаркетів Superdrug, а також в рекламному ролику Nike, присвяченому чемпіонату світу з футболу серед жінок.

Фотографію Еллі опублікували на сторінці бренду Gucci в Instagram і вона набрала майже 800 тисяч "вподобань" та сотні захоплених коментарів. Крім того, дівчина знялася для онлайн-версії журналу Vogue Italia в рамках рекламної кампанії туші для вій Gucci Mascara L'Obscur.

Дівчина працює в модельному бізнесі з 2017 року. Саме тоді вона прийшла в агентство Zebedee Management. Своїм завданням агентство називає прагнення збільшити представництво людей, які залишаються поза медійним простором. Серед них особи з інвалідністю, люди з особливостями в зовнішності.

Паралельно з модельною кар'єрою Еллі вчиться сценічної майстерності в коледжі Redbridge в Ессексі.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети