Волиняни з інвалідністю здобули перше місце на польському фестивалі.

Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» – лауреат міжнародного конкурсу.

2 листопада оголосили результати дистанційного XIV Міжнародного польського конкурсу «Digi-Talenty Lato 2020», у якому взяла участь громадська організація «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії». Група ковельчан показала гарні результати і стала лауреатами І ступеня в номінації «Театральне мистецтво» та отримали сертифікат – грант на 300 євро для участі в очному фестивалі.

Також прес-секретарка організації Ольга Яренчук стала лауреатом ІІІ ступеня в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та отримала сертифікат на 10 євро для участі в очному фестивалі.

Учасники самодіяльного театру "Добродія", який функціонує на базі організації, відтворили на сцені традиції Святвечора на Поліссі, де за звичаєм у кожній оселі готують 12 пісних страв.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети