Ветеран Другої світової війни Том Мур встановив два рекорди

Ветеран Другої світової війни Том Мур, який пройшов 2,5 кілометри на ходунках навколо свого будинку, щоб зібрати гроші для лікарів Національної служби охорони здоров’я Великої Британії, встановив два рекорди. Завдяки цьому був занесений у Книгу рекордів Гіннеса напередодні свого сторіччя.

По-перше, 99-річний ветеран менш ніж за 2 тижні зібрав 28 мільйонів фунтів стерлінгів. Згідно Книги рекордів Гіннесса, ця сума є найбільшою, яку вдалося зібрати в ході індивідуального благодійного пішого марафону на ходунках.

По-друге, Мур став найстаршим виконавцем, який коли-небудь займав перше місце в британському музичному чарті. З нагоди закінчення благодійного марафону разом зі співаком Майклом Боллом і лікарями Мур записав кавер на «You'll Never Walk Alone» («Ти ніколи не будеш самотній») - пісню 1945 року з американського мюзиклу «Карусель», написану композитором Річардом Роджерсом і поетом Оскаром Хаммерштайном. Ролик записували дистанційно в Zoom. Виконавцям підспівували лікарі, яким допоміг ветеран. Пісня обігнала за популярністю навіть сингл відомого музиканта The Weeknd.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети