Ветеран АТО з інвалідністю відновив школу, яка вчить дітей плавати під вітрилами

36-річний черкащанин Сергій Прядка отримав тяжкі травми після бойових дій в зоні АТО, але знайшов у собі сили та бажання і став ініціатором створення в Черкасах вітрильної школи для дітей. У школі мають 5 човнів на 15 учнів, які виходять на Дніпро під вітрилами. Більше того чоловік має на меті в майбутньому допомагати дітям з інвалідністю.

Човни потребували реставрації і спільними зусиллями вдалося все відновити. Зараз разом з Сергієм на волонтерських умовах працює команда людей. Ветеран говорить, що на сьогоднішній день вони є громадською організацією «Козацькі вітрила», яка знаходиться на веслувальній станції за Яхт-Клубом.

Наразі в школі сформована група з 15 учнів, це хлопчики та дівчата від 9 років. Тренують їх досвідчені яхтсмени Володимир Шинкаренко та Юрій Кудряшов. Діти плавають в захисних жилетах, а тренери завжди ходять поруч на моторному човні. Тренування проводяться безкоштовно. Тренери працюють на волонтерських умовах.

Через відсутність спеціальних водолазних костюмів для холодної пори року, тренування будуть відбуватися до перших осінніх холодів. В подальшому заняття відновляться весною. За цей час Сергій планує зайнятись пошуком повноцінної території для школи та вирішенням інших фінансових та організаторських питань.

В майбутньому Сергій Прядка мріє створити школу олімпійського резерву в Черкасах.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети