В Олександрії з’явиться ігровий майданчик для дітей з інвалідністю

У загальноосвітньому навчальному закладі № 2 , що знаходиться у місті Олександрії, уже встановлюється новий ігровий майданчик, який пристосований для діток з інвалідністю. Він включає в себе: ігровий комплекс «Фараон», дві гойдалки, дві гойдалки-балансири та пісочницю.

Такий проект реалізований з допомогою благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Справедливість» за клопотанням міського голови Степана Кириловича Цапюка.

У ЗНЗ №2 навчаються 130 учнів з інвалідністю, у 8-ми із яких є порушення опорно-рухового апарату.

А ще, на базі школи діє Інклюзивно-ресурсний центр, який передбачає надання реабілітаційних послуг для дітей з особливими освітніми потребами всього міста.

Детальніше за посиланням

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети