Ура!!! Тепер у місті Запоріжжя є філія ПП «Форвард-Орто».

Для зручності користувачів та забезпечення доступності при виборі протезно-ортопедичних виробів та технічних засобів реабілітації, ми відкрили новий офіс у місті Запоріжжя за адресою: пр. Маяковського, 20А.

На філії в наявності представлений великий вибір дитячого та дорослого ортопедичного взуття, крісел колісних.

Для зручності користувачів встановлено пандус.

Наявна медико-технічна бригада, що здійснює виїзд для замірів та видачі протезно-ортопедичних виробів особам з інвалідністю. Cпеціалісти проводять повноцінне навчання в домашніх умовах з експлуатації, обслуговування та повсякденного використання одержуваного виробу.

Також, на час протезування особі з інвалідністю ПП «Форвард-Орто», за рахунок фірми, може надати направлення на саніторно-курортну реабілітацію в ДП "Санаторій "КОНЧА ЗАСПА".

Наша основна мета – це забезпечити максимально комфортне обслуговування особи з інвалідністю всіма необхідними засобами реабілітації, при цьому врахувати всі можливі їх проблеми, незручності чи побажання.

Безкоштовна гаряча лінія: 0 800 305 333

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети