Українець відкрив унікальну футбольну школу для дітей з інвалідністю

На Донеччині заснували школу FootyStar, де діти з інвалідністю можуть займатися спортом. Ініціатором став Данило Плахін, який після травми не зміг далі будувати професійну футбольну кар'єру.

Ідея заснувати школу прийшла у 2017 році. Для втілення мрії чоловік продав власний автомобіль.

Потім решту грошей виграв у регіональному конкурсі бізнес-проєктів, на них закупив необхідне спортивне обладнання та інвентар.

Його вихованці віком від 3-х років до 15-ти років, – серед них є діти з інвалідністю. Для них заняття безкоштовні і проходять двічі на тиждень.

Така академія працює вже в 3-х містах області – у Краматорську, Слов'янську та Дружківці. Усього в FootyStar тренується близько 16 дітей з інвалідністю. З ними займаються 8 тренерів за спеціальними програмами.

Цього місяця в академії планують збільшити кількість груп і набрати ще близько 40 дітей з інклюзією.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети