У Вінниці стартує онлайн Школа інституційного розвитку громадських організацій осіб із інвалідністю

Громадська організація «Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток», у рамках проєкту «Кроки до інституційного розвитку громадських організацій осіб з інвалідністю в Україні», який реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів, оголошує набір учасників і учасниць Другої Інклюзивної Всеукраїнської онлайн Школи інституційного розвитку громадських організацій осіб з інвалідністю (базовий рівень).

Школа проводитиметься із сурдоперекладом.

У рамках даного проєкту, з 1 по 3 жовтня відбулося навчання учасників першої Школи. Всього заплановано проведення 7 онлайн Шкіл для представників/представниць громадських організацій осіб з інвалідністю.

Мета Школи: ознайомити учасників та учасниць з особливостями розробки проєктних ідей та підготовки проєктних пропозицій для залучення фінансування проєктів від донорів, що присутні в Україні; з основами організаційного розвитку громадських організацій.

Заняття проходитимуть у програмі Zoom. Участь у Школах є безкоштовною.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети