У Тернополі хочуть створити інклюзивний майданчик для дітей з інвалідністю

В Тернополі розпочали збір коштів на благодійний проект «Подаруй світло», в межах якого потрібно зібрати близько 800 тис.грн. Така перспектива передбачає створення інклюзивного дитячого майданчику, де діти з інвалідністю матимуть змогу спілкуватись із однолітками.

«Не всім пощастило народитись цілком здоровими, але всі мають право на щасливе дитинство в колі однолітків. В Україні практика облаштування таких площадок стає поширеною: інклюзивний дитячий майданчик - це майданчик зі спеціальними гральними зонами, де можуть гратись як здорові дітки, так і дітки з інвалідністю. Це допомагає здоровим діткам толерантніше ставитись до людей з обмеженими можливостями і краще пізнавати світ, своєю чергою, дітки з інвалідністю соціалізуються не у закритому приміщенні, а у невимушеній атмосфері граючись!» —говорить Сергій Кічула, реалізатор проекту.

Такий інклюзивний майданчик допоможе адаптуватись до навколишнього світу родинам, де є діти з інвалідністю. Його планують розмістити на території благодійного фонду «Карітас». На майданчику зможуть відпочивати та гратись біля 30-ти дітей.

Детальніше за посиланням

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети