У період карантину всі соціальні програми будуть виконуватися

Сьогодні, 23 березня, Міністр соціальної політики України Марина Лазебна, зазначила, що Уряд, Міністерство, а також 40 тис. соціальних працівників дбатимуть про те, аби в умовах карантину громадяни отримували усі необхідні соціальні послуги.

1. Турбота про людей пенсійного віку та осіб з інвалідністю.

Марина Лазебна повідомила, що з 1-го квітня буде виплачено по 1 тисячі гривень людям з інвалідністю та пенсіонерам, які отримують пенсію до 5 тис. грн.

Також буде надаватись допомога з доставкою ліків та продуктів харчування літнім людям та особам з інвалідністю.

2. Програма житлових субсидій буде розширена

«Уряд гарантує безперебійну роботу програми житлових субсидій… Більш того, ми в умовах карантину посилюємо цей напрям роботи», - зазначила міністерка.

Лазебна розповіла про те, що при утворенні заборгованості за комунальні послуги, штрафні санкції застосовуватися не будуть.

До того ж, за її словами, буде спрощено порядок надання субсидій для людей, які втратять роботу в період карантину.

Детальніше за посиланням

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети