У Харкові пройшла акція на підтримку ветеранів АТО з інвалідністю

За підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції проведено акцію на підтримку воїнів, які отримали поранення, захищаючи незалежність нашої держави.

Ветерани війни з інвалідністю 1, 2 і 3 груп змогли піднятись в небо на літаках Ан-2 та ХАЗ-30 з аеродрому в селищі Коротич під Харковом.

В акції взяли участь півсотні ветеранів з Харківської, Київської, Дніпропетровської, Сумської, Полтавської областей, чиї фізичні можливості обмежені внаслідок важких поранень під час бойових дій, з подальшою ампутацією верхніх або нижніх кінцівок.

За словами ветерана 92-ї окремої механізованої бригади Валерія Іматкулова, учасники програми бачать її користь в тому, що ця програма допомагає повірити в себе, “перевірити не лише свої сили, а й дух, а це запорука повноцінного життя”.

За останні роки участь у програмі взяли понад тисячу ветеранів АТО та ООС з інвалідністю з різних областей країни.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети