У Дніпрі презентували соціальний фотопроєкт про жінок з інвалідністю.

27 жовтня у Дніпрі презентували соціальний фотопроєкт «Не така як інші вона» – про жінок з інвалідністю.

За словами авторки Діани Андруник, її мета – привернути увагу спільноти до жінок, чиї тіла відрізняються від умовних «стандартів».

У проєкті фотографки брали участь жінки, які попри все почуваються впевненими та привабливими.

Серед учасниць зйомок – паралімпійська чемпіонка в інвалідному візку Уляна Пчолкіна, Юліана Юсуф, яка розробила додаток для людей з проблемами шкіри, Варвара Акулова, яка народилася з пухлиною на обличчі й перенесла 15 операцій.

На виставці також збирають кошти для однієї з героїнь проєкту Надії Возної.

Діана Андруник займається фотозйомкою вісім років. Більшість фото для свого проєкту вона зробила на плівку. Фотографка відзняла дві частини проєкту. Перша з них створювалася протягом 2018 та 2019 років, а друга – наприкінці 2019 – на початку 2020. Наразі тривають зйомки третьої частини проєкту.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети