Туристичні магніти України розвиватимуть відповідно до стандартів ЄС та стануть доступнішими для людей з інвалідністю

Це питання піднімалося на зустрічі голови Державного агентства розвитку туризму Мар’яни Олеськів з віцепрем'єркою з європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною.

В Україні є багато справжніх туристичних магнітів, які можна розвивати та водночас виконувати наші зобов'язання в рамках Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Ольга Стефанішина висловила готовність забезпечити постійну координацію в цій сфері, бо «розвиток туризму в Україні - безумовний пріоритет». Зокрема, йшлося про директиви ЄС щодо облаштування засобами доступності туристичні об'єкти та дотичну інфраструктуру для людей з інвалідністю. Це буде враховано при плануванні подальшої роботи.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети