Тепер протезування осіб з інвалідністю може бути комфортнішим.

Наше підприємство «Форвард-Орто» заключило договір з ДП «САНАТОРІЙ «КОНЧА ЗАСПА» про надання послуг з санаторно-курортного лікування громадян, на час виготовлення для них технічних засобів реабілітації.

Отож, тепер ПП «Форвард-Орто», за свій власний рахунок, може надавати направлення на реабілітацію особи з інвалідністю в даному санаторії.

Згідно договору у розпорядженні пацієнта двохмісна палата з трьохразовим харчуванням. Також, усі необхідні діагностичні дослідження, лікувальні процедури та маніпуляції за медичними показаннями.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Вашого регіонального представника (https://forward-orto.com.ua/contacts)

або за телефоном Безкоштовної гарячої лінії 0 800 305 333.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети