Спеціальна Олімпіада України вперше впроваджує в Україні нову підпрограму «Здорових спортсменів» - FitFeet

Перше обстеження провели для спортсменів Вінницької області. Клінічним координатором цієї нової програми буде наш лікар-ортезист Кострук Світлана Дмитрівна.

FitFeet передбачає обстеження спортсменів СОУ на різні ураження ступні ( фізичні, генетичні, грибкові), навчає правильно підбирати взуття і дотримуванню гігієни ніг. Обстежено 25 спортсменів.

У деяких виявлено значні вади ступнів, і вчасні рекомендації наших фахівців, сподіваємось, допоможуть у лікуванні і подальшій підготовці до змагань.

Всі учасники обстежень отримали приємні подарунки Регіонального представництва ПП "Форвард-Орто" у м. Вінниця (керівник Попова Лариса Віталіївна).

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети