Сиротам дозволять проживати у прийомних сім'ях та дитбудинках сімейного типу до 23 років

Кабінет міністрів України ухвалив низку рішень щодо захисту дітей. Зокрема уряд дозволив дітям-сиротам проживати в дитячих будинках сімейного типу до 23 років.

Жити в таких будинках сироти та діти, позбавлені батьківського піклування та які мають інвалідність, зможуть незалежно від того, навчаються вони в закладах професійно-технічної та вищої освіти чи ні.

Після досягнення 23 років вони зможуть отримати від держави житло або грошову компенсацію за нього.

Також Кабмін зобов’язує органи місцевої влади забезпечити житлові приміщення, надані в користування дитячим будинкам сімейного типу, необхідними меблями, побутовою технікою та іншими предметами тривалого користування.

Місцева влада повинна забезпечити прийомних дітей, які мають інвалідність, необхідними пристроями й послугами за місцем їхнього проживання відповідно до їхніх індивідуальних потреб.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети