Протезно-ортопедичні вироби від ПП "форвард-Орто"

Кількість осіб з інвалідністю в нашій країні стрімко зростає. Важливим етапом відновлення та полегшення життя таких хворих є протезно-ортопедичні вироби. Використовуючи такі вироби, більша частина людей здатна повернутися до нормального способу життя, бути такими, як весь соціум та адаптуватися до взаємодії з різними бар’єрами в навколишньому середовищі.

У 2012 році ПП «Форвард -Орто» спрямувало свою діяльність на виготовлення протезно-ортопедичної продукції для людей з інвалідністю. У 2019-му - всього за 8 місяців було виготовлено понад 2000 таких виробів. І вже на сьогоднішній день на підприємстві працює 5 протезних дільниць у Тернополі, Чернівцях, Вінниці, Житомирі та Сумах. Незабаром планується відкриття ще двох дільниць у Запоріжжі та Івано-Франківську.

Для створення високоякісних протезно-ортопедичних виробів наше підприємство закупило обладнання у відомих світових компаній.

Щоб бути кращими у цьому виді діяльності, ПП «Форвард-Орто» першим в Україні започаткувало виїзд медико-санітарних бригад, аби робити заміри для виробів особам з інвалідністю. При видачі протезних виробів спеціалісти нашої компанії проводять навчання для людей з інвалідністю. Детально розповідають, як використовувати у повсякденному житті це обладнання. А вже за місцем проживання лікарі та протезисти надають таким хворим консультації протягом усього періоду експлуатації протезного приладдя.

На безкоштовному забезпеченні протезно-ортопедичними виробами нашої компанії перебуває чимало категорій населення. На такий крок підприємство пішло, керуючись суто людським, гуманним бажанням допомогти особам, які потребують підтримки та лікування. Ми завжди небайдужі до чужого горя і намагаємося максимально поліпшити життя людей.

Консультації та роз’яснювальна робота щодо експлуатації, а також доставка протезного приладдя здійснюються у максимально короткі терміни та в будь-якому регіоні. Ми працюємо для того, щоб особи з інвалідністю отримали максимально комфортне обслуговування. Наші філії забезпечені взірцями усієї продукції.

Компанія «Форвард-Орто» працює виключно за європейськими стандартами. Професійні консультації, підбір та виготовлення протезно-ортопедичних виробів тому підтвердження. У роботі для нас найважливіше – якість, а основне кредо компанії: «Наша мета – Ваш комфорт». Перед нами стоїть завдання зробити так, аби кожна людина з інвалідністю відчувала себе комфортно та максимально насолоджувалась життям.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети