Прем’єра документального фільму «Crip Camp».

25 березня на всесвітньо відомому телеканалі Netflix відбулась прем’єра документального фільму, заснованого на реальних фактах, «Crip Camp».

Події починаються у таборі для людей з обмеженими фізичними можливостями і закінчуються рухом за громадянські права, що призвів до змін у системі загалом.

Режисери Ніколь Нью-Немх і Джим Лебрехт змогли занурити глядачів в атмосферу того часу, за допомогою безцінних документальних кадрів, а також спілкуванням з людьми, які пережили табір.

У фільмі присутній гнів, гумор та проникливість. Режисери стрічки показали героїв амбіційними та цікавими особистостями більше ніж дозволяло суспільство в ті часи.

Детальніше за посиланням

Трейлер до фільму: https://youtu.be/XRrIs22plz0

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети