ПП «Форвард-Орто» відвідало дітей з розщілиною хребта

У вересні 2019 року, ПП «Форвард-Орто» долучилося до проведення Сімейного табору соціальної активності для дітей з розщілиною хребта і гідроцефалією, який проходив в м. Кременець та був організований громадською організацією " Сяйво духу".

 

Вчора, 1 червня на День захисту дітей, ми відвідали їхні сім'ї. Зустріч була дуже теплою та душевною. Ми намагалися подарувати дітям якомога більше позитивних емоцій, дізналися як вони живуть, чим цікавляться. Також, у нас були для них невеличкі подаруночки, що не могли не потішити діток.

ПП «Форвард-Орто» неодноразово долучається до проектів та заходів ГО "Сяйво духу". Ми бачимо які успіхи та досягнення роблять діти і щиро радіємо разом з ними!

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети