Порятунок в один клік. Запустили додаток, який допомагає людям з інвалідністю

В Україні з’явився додаток 112.in.ua, який дає можливість людям з інвалідністю швидко й просто звернутися до служб екстреної допомоги.

На початку 2019 року в Україні було зареєстровано понад 2,5 млн людей з інвалідністю. Значна частина з них не може скористатися звичайним викликом швидкої допомоги, поліції або ДСНС. Цю проблему вирішує додаток 112.in.ua, який розробила компанія Make IT на замовлення ГО “Українські системи і блокчейн рішення”. Додаток розміщено на хмарних ресурсах компанії GigaCloud.

Додаток 112.in.ua направляє диспетчеру інформацію про користувача, його місцезнаходження та ситуацію. Користувачі можуть передавати інформацію диспетчерам, вибравши необхідні піктограми в програмі або відправивши фото події. Користуватися додатком може хто завгодно, хоча в першу чергу він призначається для людей з обмеженими можливостями.

Проект почав роботу в режимі тестування на базі ДСНС в Тернопільській області. Зараз в системі 112.in.ua зареєструвалося більше 3000 користувачів. Виклик працює в 18 містах України, триває робота над підключенням інших міст – меморандум про співпрацю з проектом вже підписали Харківська і Калуська міські ради. Додаток доступний для мобільної ОС Android, версія для iOS поки в розробці.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети