Ортопедичне взуття від ПП «Форвард-Орто»

При активному ритмі життя кожна людина потребує максимального комфорту під час ходьби. Особливо це стосується взуття, адже найбільше навантаження ми відчуваємо в наших стопах. Аби вони формувалися та розвивалися правильно, обов’язково потрібне ортопедичне взуття, саме воно виготовлене та наділене важливими й потрібними елементами.

Взуття нашої компанії успішно зарекомендувало себе на ринку ще з 2009 року. Ми піклуємося про те, щоб Ваша стопа формувалася вдало саме завдяки анатомічно правильному виробництву твердого задника та устілки. Для кожної пари взуття використовуємо лише натуральну сировину та високоякісні матеріали, що дозволяє кінцівкам дихати.

Активну підтримку ПП «Форвард-Орто» здійснює на ринку соціальних послуг вже протягом 11-ти років. Безкоштовно забезпечує осіб з інвалідністю, в тому числі дітей, ортопедичним взуттям.

Асортимент взуття компанії багатий на трендові вироби та широку розмірну лінійку. У нас Ви завжди можете обрати як профілактичні моделі, так і лікувальне взуття.

Власна студія моделювання ПП «Форвард-Орто» розробляє переважну більшість моделей дорослого та дитячого ортопедичного взуття. Кожна розробка спрямована на те, аби воно було не тільки комфортним, а й мало привабливий та елегантний вигляд. Не оминаємо й важливої деталі – оптимальної ваги взуття.

На сьогоднішній день ми пропонуємо понад 115 моделей ортопедичного взуття, в тому числі 50 моделей дитячого. Користується попитом спільно розроблене дитяче взуття «Memo» зі спеціальними ортопедичними властивостями для виправлення ходи дітей, які мають проблеми приведених та вальгусних стоп, клишоногості. Для того, щоб формувалася правильна постава ноги та була зафіксована стопа, використовується тверда та міцна профілактична підошва з каблуком «Томаса».

Для безперервної роботи та вчасного виконання замовлень на взуттєвій дільниці ПП «Форвард-Орто» працює понад 50 кращих працівників.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з представленим асортиментом взуття, дізнатися наявні розміри та обрати саме ту модель, яка подобається й підходить вам. Придбавши ортопедичне взуття від ПП «Форвард-Орто», Ви переконаєтесь в якості, зручності та ідеальному виготовленні кожної пари.

Посилання на наш сайт: http://forward-orto.com.ua

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети