Нещодавно Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради виповнилося 8 років

У 2012-му році заклад починав з роботи з 10-ма дітками, а наразі протягом року в Центрі надаються послуги понад 250 дітям.

Реабілітація діток з інвалідністю здійснюється в Центрі за допомогою спеціальних методів, способів і в умовах, які максимально сприяють засвоєнню знань і соціальному розвитку.

З кожною дитиною з урахуванням індивідуальних особливостей працює команда фахівців, які ретельно добирають та здійснюють комплексні реабілітаційні заходи.

Оскільки в умовах карантину Центр не веде безпосередній прийом дітей, фахівці закладу надають практичні рекомендації батькам в телефонному режимі, розміщують інформаційні матеріали на сторінці у соціальній мережі «Facebook», доставили продовольчі набори родинам, в яких виховуються діти з інвалідністю.

Робота не зупиняється – Центр готує багато різноманітних розвиваючих ігор та завдань, планує різні заходи та події, зокрема, і відкриття групи денного догляду для дітей з інвалідністю, але вже після закінчення карантину.

Бажаємо Центру розвитку, нових ідей та їх успішного втілення!

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети