НЕПРОСТИЙ ХЛОПЕЦЬ ІЗ ЛЕВАНДІВКИ. ЯК НАЗАР ПЕРЕБОРОВ СЕБЕ ТА ДОПОМАГАЄ ІНШИМ

Коли під’їжджаєш до будинку по вулиці Роксоляни на Левандівці, то одразу розумієш, що це під’їзд Назара. Пандус і бруківку видно здалека, ну і Назара також.

Назар живе на Левандівці з дідусем і бабусею, а мама з сестрою – у Мілані. Народився Назар здоровим хлопцем, хвороба проявилась пізніше в 1 рік і 2 місяці. В родині припускають, що після щеплення від кору і поліоміеліту сталося ускладнення і в нього проявилася прихована спінально м'язова атрофія (СМА), яка, хоч і є генетично вродженою, може проявлятися значно пізніше або мати легшу форму. В Україні Назарові діагноз не підтвердили. СМА 2-го типу виявили в Італії. І якщо Назарій у 6 років ще міг сидіти без опори і піднімати руку, то зараз він рухає хіба що пальцями рук і головою. А вночі, під час сну, Назара потрібно що півтори години перевертати.

Хлопця знає багато мешканців Левандівки, вони вітаються з ним. Що цікаво, попри те, що він дуже майстерно пише дописи у групі, аргументує свої думки, насправді він закінчив тільки початкову школу, бо надалі лікарі заборонили продовжувати такі заняття через навантаження, сколіоз і загрозу погіршення стану.

Зараз він працює в ІТ-компанії DreamTeam, пов’язаній з кіберспортом. І це завдяки своїй відкритості та соціальній активності, коли він познайомився із власником компанії Олександром Кохановським.

Сам Назар «вийшов зі свого дому», коли задумався над тим, що не так у його житті і що його турбує навколо.

Як не дивно, але хлопець досі не може потрапити у свою рідну 65-ту школу, після листа пандус пообіцяли цього року таки встановити. Донедавна Назар не міг також потрапити до відділення Нової пошти, але після його звернення пандус поставили.

Групу «Чим живе Левандівка» він почав адмініструвати, коли зрозумів, що може скерувати думки на вирішення проблем, організацію публічних дискусій у межах району.

Зустріч із Назаром, його бажання життя, активна громадянська позиція, здатна перевернути твоє життя. Адже починаєш розуміти, наскільки ми, повносправні, по-справжньому живемо.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети