Неймовірна історія Джен Брікер

Дженіфер Брікер народилася 1 жовтня 1987 року. Біологічні батьки відмовилися від неї її, тому що вона мала вроджену ваду - дівчинка народилася без ніг, а серце в неї було розташоване з правого боку. Джен вдочерило подружжя Брікерів, які з дитинства навчили її вірити в свої сили і добиватися поставлених цілей.

Прийомні батьки дуже любили Дженіфер та ставились до неї так, ніби ніяких проблем в неї не було. Дівчина чудово розвивалась, навчилась ходити та навіть бігати на бедрах і руках. В трирічному віці батьки спробували виготовити Джен протези, але вона не почувала себе комфортно і в підсумку відмовилась від них назавжди.

Відсутність ніг не завадила Джен провести насичене дитинство: вона дружила з однолітками, стрибала на батутах та навіть лазила по деревах.

Проте у Деніфер була заповітна мрія – стати гімнасткою. Здавалося б це неможливо, враховуючи її особливість, але виявилось, що це не так. Батьки Дженіфер підтримали дочку та віддали її у спортивну школу, де вона, не зважаючи ні на що, досягла неймовірних успіхів.

В 11 років Дженніфер стала чемпіонкою штату Іллінойс з акробатичних стрибків на доріжці. Дженніфер продовжує займатися повітряною гімнастикою, багато подорожує, веде активний спосіб життя та навіть пише книги.

Історія Джен Брікер на YouTube

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети