Навчання студентів з інвалідністю у Кропивницькому

У Вищому професійному училищі №9, що знаходиться у Кропивницькому, запровадили інклюзивне навчання. Керівництво закладу намагається створити всі умови для того, аби студенти з інвалідністю мали усе необхідне для ефективного навчання.

Здобуття освіти для таких осіб є безкоштовним, також щомісячно виплачуються стипендії.

«Завдання інклюзії в цілому полягає в тому, аби створити відповідні умови для таких дітей з особливими освітніми потребами, щоб вони були в соціумі і не відчували себе якимись іншими», – повідомив директор Кропивницького ВПУ №9 Олександр Рацул.

Педагоги розповіли, що спочатку хвилювалися, адже досвіду роботи з дітьми з інвалідністю раніше не мали. Однак згодом зрозуміли, що такі діти не відрізняються за розвитком і сприйняттям від здорових.

Поки що до училища студентів з інвалідністю зараховують на базі 11-и класів. З нового навчального року в інклюзивні групи планують набирати і випускників 9-х класів.

Детальніше за посиланням

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети