Крісла колісні від ПП "Форвард-Орто"

ПП «Форвард- Орто» ніколи не стоїть осторонь проблем, які потрібно долати людям з ураженням опорно-рухового апарату. Їм вкрай важко пристосуватися до умов та перешкод, які трапляються на шляху. З незручностями міської інфраструктури таким особам доводиться зіштовхуватися щодня, тому кожне крісло виготовлене нашим підприємством максимально зручне, що значно спрощує його експлуатацію.

У 2013 році підприємство розпочало свою діяльність щодо забезпечення населення кріслами колісними. Тоді ж було відкрито цех зі складання великовузлових колісних крісел з комплектуючих матеріалів виробництва польської компанії «MBL Poland».

Згодом в асортименті компанії з’явилися дитячі крісла власного виробництва моделі CHILD-1. Перед створенням цього візка працівники компанії прислухалися до всіх порад реабілітаційних центрів та батьків, які виховують дітей з інвалідністю, аби створити саме таке крісло, що відповідає всім європейським стандартам. З часом у такому візку вдосконалили систему сидіння, підніжки та зміну кута нахилу спинки.

Підприємство наполегливо працює над поліпшенням виробництва продукції та створенням нових дитячих візків, які оснащені всіма необхідними параметрами та складовими, що полегшують використання. Так, наприклад, у візку CHILD-2 є можливість знімання крісла, що дозволяє змінити положення дитини. Крісло CHILD-3 має зручний механізм, що надає можливість при транспортуванні скласти його «тростинкою».

2019 року підприємство видало понад 6500 крісел колісних за держзамовленням. Новинками, які підприємство внесло в галузь забезпечення осіб з інвалідністю, стали крісла з гігієнічним отвором та крісло з електроприводом, що має функцію вертикалізації.

Налагодивши співпрацю та ставши єдиним ліцензійним представником відомої німецької компанії «Meyra», компанія планує виробництво спортивного крісла колісного, дитячого візка з електроприводом та крісла для осіб з надмірною вагою.

ПП «Форвард-Орто» невпинно вдосконалюється та щоразу впроваджує нові вироби, аби люди з інвалідністю могли потрапити всюди, а особливо в такі місця, де навіть важко пройти.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети