«Киянка року» допомагає дітям з інвалідністю

Людмила Новік – лауреатка конкурсу «Киянка року» у номінації «Жінка – втілення духовності, турботи і милосердя» та просто надзвичайна людина.

Вона вже більше 13-ти років є директором Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, що знаходиться у місті Києві. Пані Людмила допомагає діткам та сім`ям, які виховують дітей з інвалідністю.

У центр звертаються цілими сімями та з дітьми абсолютно різного віку. Не рідко і психологічна допомога потрібна самим батькам, заклад допомагає їм позбутись певних комплексів та зрозуміти, що свою дитину потрібно сприймати такою, яка вона є.

Вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації не тільки беруть участь у різноманітних міських та міжнародних фестивалях, а й отримують призові місця.

Важливо, що в умовах карантину заклад працює дистанційно. Функціонують лише невеликі групи, в яких даються завдання, проводяться конкурси, майстер-класи тощо. Якщо потрібна психологічна консультація, то відбувається вона у телефонному режимі.

Детальніше за посиланням

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети