Кабінет міністрів України схвалив постанову щодо надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю.

Вперше кошти будуть спрямовані на конкурсний відбір і фінансування проектів громадських організацій людей з інвалідністю.

З турботою про майже 2 тисячі осіб, переважна більшість з яких має інвалідність, виділено кошти на фінансову підтримку соціально-культурних підрозділів підприємств і організацій невиробничої сфери Українського товариства сліпих та Українського товариства глухих, які надавали послуги для осіб з інвалідністю по зору та слуху на 195 підприємствах і організаціях невиробничої сфери цих товариств.

Постановою передбачено кошти на інституційну підтримку 20 громадських об'єднань осіб з інвалідністю, які фінансувалися в минулому році, які з початку року і до проголошення конкурсу продовжували свою статутну діяльність, зберегли офіси, соціальні об'єкти і робочі місця працівників, в тому числі з інвалідністю, і надавали соціальну, правову, економічну підтримку особам з інвалідністю на місцях. Ними укладалися договори на оренду офісів, оплату комунальних послуг, користування бухгалтерськими програмами, телефоном, інтернетом тощо.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети