Інвалідність – не привід сидіти вдома та скаржитись на долю

Колишній безробітний з Олександрійщини: «Інвалідність – не привід сидіти вдома та скаржитись на долю»

У свої 33 роки Денис Ігоревич з Олександрійщини, який має 3-тю групу інвалідності, перепробував чимало професій, завдяки цьому він здобув чималий досвід та відчув себе корисним.

«Інвалідність не привід сидіти вдома та скаржитись на долю», – говорить пан Денис.

Після звернення Денисом у Олександрійський міськрайонний центр зайнятості, його спеціалісти запропонували хлопцеві вакансію слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики у КП «Теплокомуненерго». Керівництво підприємства забезпечило всі необхідні умови для роботи осіб з інвалідністю.

На сьогоднішній день Денис повністю задоволений роботою, адже колектив і умови праці гідні, роботодавець ставиться до підлеглого з належною повагою та з’являється все більше знайомих і відкриваються нові можливості.

Детальніше за посиланням

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети