Естер Вергеер - одна з найкращих тенісисток на візках в історії спорту

Дівчина розпочала свій тяжкий шлях до спортивного Олімпу в дитинстві у дев’ятирічному віці, в результаті операції на спинному мозку, Естер позбулася можливості ходити. Дівчина залишилася паралізованою на обидві ноги. Повторна операція не принесла успіху.

Естер не здалася і під час курсу реабілітації навчилася грати у волейбол, баскетбол і теніс на інвалідних візках.

У підсумку, Вергеер стала однією з найбільш успішних тенісисток-візочниць. Вона неодноразова переможниця турнірів Великого Шолома, семиразова чемпіонка світу, чотириразова олімпійська чемпіонка. У Сіднеї та Афінах вона була першою як у індивідуальному заліку, так і в парному.

З січня 2003 року Вергеер не зазнала жодної поразки, вигравши 240 сетів поспіль. У 2002 і 2008 роках ставала лауреаткою премії "Кращий спортсмен з обмеженими можливостями", яку вручають від Світової академії спорту "Лауреус"

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети