Еймі Маллінз

Еймі Маллінз - актриса, модель, спортсменка, яка увійшла в список 50-ти найкрасивіших людей світу за версією журналу People, їй належить три світові рекорди в бігу на короткі дистанції і стрибках в довжину . Жінка, яка перетворила свій фізичний недолік на неймовірну гідність.

Еймі Маллінз народилася в 1976 році в місті Аллентаун, штат Пенсільванія. Через вроджену гемімелію (відсутність малогомілкової кісток) їй ампутували обидві ноги нижче колін. Тоді лікарі винесли майбутній знаменитості вердикт: вона ніколи не буде ходити. Однак незабаром, попри всі прогнози медиків, Еймі не просто пішла, а побігла і почала стрибати в довжину.

Маллінз закінчила середню школу Аллентаун-Парк. Під час навчання вона на рівних змагалася зі спортсменами Національної асоціації студентського спорту.

У 1996 році Маллінз відправляється на Паралімпійські ігри в Атланту, де їй вдається встановити два світові рекорди, пробігши стометрівку за 17,01 секунди і стрибнувши в довжину на 3,14 метра. У цьому ж році вона стає членом жіночої команди Джорджтаунського університету Georgetown University Women's Track.

В даний час Еймі виступає на різноманітних зустрічах і симпозіумах організацій людей з вродженими і набутими вадами здоров'я, мотивуючи їх.

Американський журнал People включив Маллінз в число 50 найкрасивіших людей світу.

 

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети