Для дітей з інвалідністю організували фестиваль "Фестини для родини"

Упродовж 25 - 27 серпня громадська організація ʺДрогобицьке добровільне товариство захисту дітей та молоді з інвалідністю ʺНадіяʺ за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації реалізовує проєкт ʺСімейний фестиваль ʺФестини для родиниʺ у с. Орявчик, Львівської області.

Метою проведення заходу є практичне задоволення потреб сімей, що виховують дітей та молодь з інвалідністю, залучення їх до активного життя в соціумі шляхом організації та проведення просвітницьких, спортивних, культурних та інтерактивних заходів, наслідування ними сімейних цінностей та народних традицій.

Основною цільовою аудиторією проєкту є сім’ї, що виховують дітей та молодь з інвалідністю віком від 1 до 30 років.

Під час заходу 25 учасників беруть участь в іграх та естафетах, долучаються до активного життя в громаді, а також отримують комплексну систематичну допомогу, покращення активності, психофізичного стану.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети