Cплав по Дністру для людей з інвалідністю

Вчора, 5 липня, наша команда ПП «Форвард-Орто» була рада виступити головним спонсором чудової ініціативи Сергія Цітрікова - сплав по Дністру для людей з інвалідністю.

Ми разом з Віктором Кучерем («Кучеряві Тури» ТурБюро Заліщики) та Іриною Хаєцькою (ГО «Ділові Українські Жінки у Тернопільській області») доклали максимальних зусиль, щоб даний захід пройшов на найвищому рівні та був максимально комфортний для людей з інвалідністю.

Сплав на байдарках довжиною в 12 кілометрів на довго залишиться в пам’яті туристів. Сонячна погода, мальовнича природа схилів річки, хороший настрій супроводжували всю нашу подорож.

Також, приємним бонусом для всіх був пікнік на природі з польовою кухнею.

Ми дуже раді щоразу долучатися до таких заходів, знайомитися з новими чудовими людьми, приносити нові щасливі моменти у їхнє життя. Тому впевнені, що це не остання наша мандрівка.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети