Батько з сином із Закарпаття зважилися на неймовірне заради малюків з інвалідністю - стопами Комарова з " Світ навиворіт"

Закарпатці вирішили об'їхати світ і зібрати гроші, щоб полегшити життя малюків з інвалідністю.

Батько і син із Закарпаття подорожують світом, щоб зібрати кошти на створення реабілітаційного центру для тих, хто страждає на гемофелію. Вони планують об'їхати більшість країн, а зараз зупинилися в Тернополі. Андрій Закутний (батько) і його син Андрій запланували підкорити 95 тисяч кілометрів і 5 континентів.

Головною метою чоловіків є збір коштів на будівництво реабілітаційного центру. У ньому допомагатимуть " встати на ноги» всім дітям з інвалідністю. Зокрема, тут будуть адаптувати і соціалізувати дітей з синдромом Дауна, ДЦП і гемофелією. Останнім захворюванням страждає і молодший Андрій.

На сьогоднішній день батько і син відвідали всі регіони України – понад 20 населених пунктів за винятком окупованих територій. Після Тернополя вони відвідають Івано-Франківськ та Закарпатську область, а потім вирушать країнами Європи. Після цього їх шлях проляже через країни Африканського континенту, Близького Сходу, Індію та Австралію. Завершальними точками стану Австралія і Японія. В дорозі чоловіки планують перебувати 20 місяців.

Андрій Закутний-старший розповів, що для їх сім'ї це вже п'ятий благодійний проект. Він став наймасштабнішим.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети