Автоматичні підйомники для осіб з інвалідністю вже є у Верховній Раді

У приміщеннях основної будівлі парламенту з'явились автоматичні підйомники для осіб з інвалідністю. Тож відтепер народні депутати та відвідувачі, які пересуваються на візку, зможуть без сторонньої допомоги підніматися на другий і третій поверх будівлі, що на вулиці М. Грушевського, 5, а також спускатися в буфет.

«Ще не всі приміщення обладнані, але будемо працювати над цим. Прагну зробити наш парламент відкритим і доступним. Попереду велика презентація загального великого проекту «Відкрита Рада», — повідомила Олена Кондратюк, заступник Голови Верховної Ради.

«Пандуси, спеціальні підйомні пристрої, спеціально відведені для інвалідних колясок місця в залах засідань нікого не дивують, забезпечують доступність до місць роботи, зручність. Тому, дякуючи настійливості Олени Кондратюк на сходах з’явилися підйомники», — написала на своїй сторінці у Facebook Марія Іонова, депутат фракції "Європейська солідарність".

Детальніше за посиланням

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети