Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) на безоплатне отримання технічних та інших засобів реабілітації мають право:

 

ПОКРОКОВИЙ ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ТЗР

КРОК 1. Ви подаєте заяву про забезпечення ТЗР з повним пакетом документів:

КРОК 2. Вас мають обов'язково ознайомити в ОСЗН / ЦНАП, а в електронному кабінеті особисто з:

 

КРОК 3. Ви отримуєте від ФСЗІ (Фонд соціального захисту інвалідів) повідомлення про прийняте рішення та сформоване електронне направлення через ЦНАП, засоби телекомунікаційного зв'язку або через електронний кабінет особи, або через Єдиний державний веб-портал електронних послуг про необхідність подання відсутніх документів.

 

КРОК 4. Ви звертаєтесь до підприємства, вибраного в кроці 2, із заявою про намір забезпечення особисто або через електронний кабінет.

 

КРОК 5. Ви маєте право поміняти підприємство на інше протягом 14 календарних днів з моменту звернення до підприємства, у разі бажання.

 

КРОК 6. На підприємстві Вам підбирають ТЗР та формують замовлення для індивідуального засобу реабілітації / анкету для серійного засобу реабілітації. Ви перевіряєте та підписуєте замовлення / анкету.

 

КРОК 7. Ви підписуєте замовлення / анкету (повторно) та акт приймання- передачі робіт після примірки готового індивідуального засобу реабілітації, якщо він Вам підійшов.

 

КРОК 8. Ви отримуєте ТЗР, настанову щодо його експлуатації та талон на гарантійний ремонт.

 

Ви зобов'язуєтеся:

Вам забороняється

Продавати, дарувати і передавати ТЗР протягом строку, на який видано такий засіб (п. 4 Порядку, затвердженого постановою КМУ від 05.04.12 №321 (зі змінами)).

Ви маєте право

Відмовитися від замовленого виробу та замовити інший у разі:

ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ НА СТОРІНЦІ МІНІСТРЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети