Порядок замовлення крісел колісних


Особа з інвалідністю звертається в орган соціального захисту населення за місцем реєстрації, для отримання направлення на забезпечення кріслом колісним із необхідними документами

  • Заява про взяття на облік.
  • Паспорт або свідоцтво про народження.
  • Ідентифікаційний код.
  • Висновок МСЕК (ЛКК).
  • Індивідуальна програма реабіллітації.
  • Довідка про реєстрацію місця проживання (для дітей).
  • Посідчення, яке підверджує право особи на пільги.

Орган соціального захисту населення на підставі документів формує направлення у банку даних на забезпечення особи з інвалідністю та видає або надсилає оригінал направлення у паперовому вигляді.

Ознайомлює особу з інвалідністю з переліком підприємств, які відповідають кваліфікаційним вимогам із зазначенням контактних даних, до яких такі особи можуть звернутися з питань забезпечення кріслами колісними та електронним каталогом крісел колісних, яким такі підприємства забезпечують осіб з інвалідністю, а також механізмом забезпечення.

Особа з інвалідністю обирає підприємство і повідомляє відповідний орган соціального захисту населення про вибір такого підприємства.

Орган соціального захисту населення протягом трьох робочих днів після отримання повідомлення про вибір підприємства особою з інвалідністю повідомляє підприємство щодо такого вибору, про що робиться відповідна відмітка в банку даних.

Підприємство протягом наступних 20 робочих днів подає органу соціального захисту населення згоду/відмову на забезпечення відповідним кріслом колісним особи з інвалідністю, про що підприємством робиться відповідна відмітка у банку даних.

Орган соціального захисту населення після надання згоди підприємством готує тристоронній договір.

Підприємство надсилає поштою або в інший спосіб органу соціального захисту населення три примірники договору, підписані особою з інвалідністю та керівником підприємства.

Невід'ємним додатком до тристороннього договору є узгоджені особою з інвалідністю та підприємством анкета на виготовлення/забезпечення кріслом колісним з визначенням функціональних можливостей особи з інвалідністю.

Після підписання тристороннього договору усі примірники договорів, підписані органом соціального захисту населення, особою з інвалідніст, надсилаються органом соціального захисту населення сторонам договору протягом п'яти робочих днів з дати його підписання.

Забезпечення кріслом колісним особи з інвалідністю здійснюється підприємством не пізніше 40 робочих днів з дати укалдання договору.

Після забезпечення особи з інвалідністю кріслом колісним згідно з тристороннім договором підприємство надсилає поштою або в інший спосіб органу соціального захисту населення три примірники акта приймання-передачі робіт (надання послуг), підписані особою з інвалідністю, та керівником підприємства, для подальшого підписання органом соціального захисту населення та перерахування коштів в установленому порядку.

Після підписання акту приймання-передачі робіт (надання послуг) усі примірники актів, підписані органом соціального захисту населення, особою з інвалідністю та підприємством, надсилаються органом соціального захисту населення сторонам договору.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети