Наші переваги


Філії у 15 обласних центрах

Для зручності користувачів та забезпечення доступності при виборі протезно-ортопедичних виробів та технічних засобів реабілітації було створено представництва у різних містах України.

Наша продукція представлена на території всієї України, а в 15-ти обласних центрах повноцінно функціонують окремі філії, які сучасно облаштуванні для надання послуг особам з інвалідністю та спрямовані на високий і якісний сервіс.

Власні виробничі потужності

На підприємстві діє взуттєва дільниця, що нараховує понад 50 працівників, які виготовляють широкий асортимент ортопедичного взуття. У кожній парі взуття використовується лише натуральна сировина і матеріали високої якості.

ТОВ «Форвард-Орто» також здійснює виготовлення 3-х моделей крісел колісних для дітей, а саме: Child 1, Child 2 EVOLUTION, Child 3. У виробництві та обговорені цих моделей крісел колісних брали участь матері дітей з інвалідністю, саме вони звертали увагу на те, що найбільш необхідне для комфорту та безпеки в користуванні.

У 2012 році компанія «Форвард-Орто» розпочала свою діяльність у сфері забезпечення осіб з інвалідністю протезно-ортопедичними виробами. За 2019 рік було забезпечено понад 3000 осіб.

При видачі протезних виробів спеціалісти нашого підприємства проводять повноцінне навчання в домашніх умовах з експлуатації, обслуговування та повсякденного використання одержуваного виробу.

Новітні технології

Ми завжди крокуємо у ногу з часом. На підприємстві постійно здійснюється модернізація виробництва, закуповується сучасне європейське обладнання, матеріали, проводиться навчання працівників та перепідготовка кадрів з метою підвищення якості виробництва.

Сервісний центр

На підприємстві створено Сервісний центр по гарантійному та післягарантійному обслуговуванню крісел колісних, що забезпечує швидке та якісне надання послуг на місцях.

Власна транспортна дільниця

Для зручності та сервісу підприємство за власний рахунок проводить заміри, примірку та видачу протезних виробів на дому, а також адресну доставку крісел колісних та взуття ортопедичного. Для цих потреб на підприємстві існує автопарк транспортних засобів, який на сьогоднішній день обслуговує потреби центрального офісу та філій.

Виїжджаємо до клієнтів за місцем проживання

Наше підприємство одне з перших в Україні започаткувало виїзд медико-технічних бригад для замірів та видачі протезно-ортопедичних виробів особам з інвалідністю. Наші лікарі та протезисти надають консультації протягом всього періоду експлуатації ПОВ, а також в найкоротші терміни протезисти виконують гарантійний та післягарантійний ремонт.

Великий асортимент товарів

На сьогоднішній день ТОВ «Форвард-Орто» пропонує: 30 моделей крісел колісних, відповідно до потреб та функціональним можливостей користувача, в тому числі 7 з електроприводом та 3 дитячих власного виробництва; 111 моделей ортопедичного взуття, у тому числі 55 моделей дитячого. А також, за попередній рік підприємство забезпечення понад 3000 осіб з інвалідністю протезно-ортопедичними виробами, і це далеко не максимум.

Безкоштовна гаряча лінія

ТОВ “Форвард-Орто” є одним з перших в Україні підприємством, яке запровадило Call-Center по обслуговуванню осіб з інвалідністю. Щоденна кількість контактів перевищує 320 вихідних дзвінків. Даний підрозділ створено для ефективного реагування на всю проблематику в забезпечені технічними засобами реабілітації, протезно-ортопедичними виробами та ортопедичним взуттям.

Професійні лікарі та протезисти в штаті компанії

Наші лікарі та протезисти надають консультації протягом всього періоду експлуатації ПОВ, а також в найкоротші терміни виконують гарантійний та післягарантійний ремонт. Протезисти щорічно проходять навчання та підвищення кваліфікації не тільки в УкрНДІ протезуванні, а й в найкращих європейських фірмах, що підтверджено відповідними сертифікатами та дипломами.

Допомагаємо у питаннях документації

Наші працівники допомагають особам з інвалідністю при отриманні медичної довідки (МСЕК, ЛКК), направлення на забезпечення технічними засобами реабілітації.

Співпраця з МОЗ та МСЕК

Для покращення комунікації, якості забезпечення та визначення потреб щодо нових виробів, наше підприємство тісно співпрацює з місцевими органами соціального захисту населення, комісіями МСЕК та ЛКК, громадськими організаціями, реабілітаційними центрами, інтернатами.

Реабілітація в ДП «САНАТОРІЙ «КОНЧА ЗАСПА»

Наше підприємство заключило договір з ДП «САНАТОРІЙ «КОНЧА ЗАСПА» про надання послуг з санаторно-курортного лікування громадян, на час виготовлення для них технічних засобів реабілітації. Отож, тепер компанія «Форвард-Орто», за свій власний рахунок, може надавати направлення на реабілітацію особи з інвалідністю в даному санаторії.

Багаторічний досвід роботи з Європейськими компаніями

Наші європейські партнери MDH, Meyra, Otto-Block, AFT, Hardo.

Відділ маркетингу

ТОВ “Форвард-Орто" одне із небагатьох підприємств України в протезно-ортопедичній галузі де функціонує відділ маркетингу. Рекламні кампанії проводяться на території всієї України, головна мета реклами - донести інформацію про доступність в отримані технічних засобів реабілітації. Ми співпрацюємо із рекламними агентствами, теле- та радіоканалами, газетами та довідками, активно беремо участь у допомозі людям із інвалідністю, підтримуючи громадські організації, фінансуючи соціальні заходи.

Присутність у просторах Інтернету

Наше підприємство використовує власний сайт, де публікує інформацію про продукцію та каталоги, що можна завантажити на свій смартфон. Сторінки компанії присутні в усіх популярних соціальних мережах та платформах: Facebook, Instagram, Youtube. Популярність підприємства можна побачити у кількості відвідувачів, для прикладу мережа Facebook налічує 38 тисяч підписників.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Наша основна мета – це забезпечити максимально комфортне обслуговування особи з інвалідністю всіма необхідними засобами реабілітації, при цьому врахувати всі можливі їх проблеми, незручності чи побажання.

© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети