Про нас


ТОВ “Форвард-Орто” працює на ринку соціальних послуг та здійснює виготовлення та безкоштовне забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, постраждалих внаслідок антитерористичної операції та інших окремих категорій населення технічними засобами реабілітації, а саме: протезно-ортопедичними виробами, засобами для пересування, ортопедичним взуттям. Проводимо гарантійний та післягарантійний ремонт технічних засобів реабілітації та всієї продукції.

Для покращення комунікації, якості забезпечення та визначення потреб щодо нових виробів, наше підприємство тісно співпрацює з місцевими органами соціального захисту населення, комісіями МСЕК та ЛКК, громадськими організаціями, реабілітаційними центрами, інтернатами.

Для зручності та сервісу ми, за власний рахунок, проводить заміри, примірку та видачу протезних виробів на дому, а також адресну доставку крісел колісних та взуття ортопедичного.

При забезпеченні технічними засобами реабілітації ми надаємо повний спектр послуг: допомагаємо особам з інвалідністю при отриманні медичної довідки (МСЕК, ЛКК), направлення на забезпечення технічними засобами реабілітації, професійного підбору та надання консультацій лікарів-ортопедів та фахівців з фізичної реабілітації та, як результат, отримання якісного крісла колісного, протезно-ортопедичних виробів, ортопедичного взуття, що відповідають європейським стандартам, відповідно до потреб та функціональних можливостей користувача.

 

 
© 2009-2020 Всі права на матеріали належать Forward Orto. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Головна Про нас Переваги Ортопедичне взуття Крісла колісні Протези та ортези Порядок замовлення взуття Порядок замовлення крісла Порядок замовлення протезів Новини Вакансії Контакти
Крісла колісні   Дитячі крісла   Низькоактивні крісла   Середньоактивні крісла   Активні крісла   Багатофункціональні крісла   Крісла з електроприводом   Крісла з електроприводом дорожні   Електроскутер Ортопедичне взуття   Жіноче взуття   Чоловіче взуття   Дитяче взуття Протези та ортези Бандажі та корсети