Поїзди Укрзалізниці, вокзали та станції стають доступнішими для людей із інвалідністю

Поїзди Укрзалізниці, вокзали та станції стають доступнішими для людей із інвалідністю. У 2016 році в рамках реалізації Програми зі створення належних умов для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури, Укрзалізниця виконала низку заходів, завдяки яким маломобільні пасажири почуватимуться більш комфортно під час подорожей залізницею.

Зокрема, за 11 місяців цього року для зручності пасажирів з інвалідністю на 19 вокзалах, 32 станціях та 6 зупиночних платформах залізничники облаштували 60 пандусів, на 9 вокзалах понизили бордюри та платформи, на 5 вокзалах облаштували квиткові каси, на 21 залізничному вокзалі нанесли тактильні наземні, підлогові покажчики та попереджувальні контрастні позначення.

Для кращого орієнтування пасажирів з інвалідністю на 11 вокзалах довідкову інформацію розміщено рельєфним літерно–цифровим або рельєфно–крапковим шрифтом, на 5 вокзалах та 9 станціях оновлені та встановлені інформаційні покажчики для осіб з порушенням зору, слуху та опорно-рухового апарату.