Найменша жінка України отримала унікальний візок

Найменша жінка України Світлана Шевчук 16 березня отримала великий подарунок! Для неї приїхала річ, на яку вона чекала вже давно. Світлані привезли візок, який не має в Україні жодних аналогів, більше того, його розробили інженери спеціально для жінки, з урахуванням її зросту – 79 сантиметрів.

Це автоматизований візок, створили його інженери Львівського протезного заводу, до речі, це єдина в Україні підприємство, яке займається виготовленням нестандартних візків за індивідуальними замовленнями.

Візочку раділа не тільки Світлана, також радість розділила з нею мама – Надія Іванівна, яка останні 40 років на своїх руках виносила дитину на прогулянку.

Зі Львова новий візок привезли головний конструктор Львівського протезного заводу Огородник Віктор Федорович та головний інженер Галас Юрій Ярославович. Відразу після вручення фахівці почали проводити тестові випробування візка, а також вчити Надію Іванівну як з допомогою пульту керування керувати візком.

Що до візка – він є автоматизованим, здатен витримати навантаження до 100 кілограмів, швидкість його пересування складає 6 км/год, ціна становить 40 тисяч гривень. Візок дуже зручний, є пасок безпеки, знімаються підлокітники, можна регулювати спинку, є в наявності захисне покриття від сонця та дощу. Виготовлення цього чудового засобу пересування проходилось з врахуванням побажань Світлани, яка погоджувала креслення, макет і навіть колір візка.

Завдяки новому засобу пересування в Світлани з’явилась можливість виїздити на прогулянки на далекі відстані, за межі власного подвір’я.