• en
  • ru

Історія підприємства розпочалась у 2009 році. Для виготовлення дорослого та дитячого ортопедичного взуття керівництвом було закуплено обладнання та розміщено виробництво у двох приміщеннях Тернополя та Львова.
У 2012 році підприємство розширюється та переміщується у велике приміщення, в якому відкрито протезний цех з кращими спеціалістами в даній сфері – техніками-протезистами, по вулиці Лучаківського, 6.
У травні 2013 року підприємство розпочало свою діяльність у сфері забезпечення осіб з особливими потребами кріслами колісними польського виробництва, комплектуючі матеріали виробництва фірми ”MBL Poland” (Польща). На фірмі розпочав роботу цех великовузлового складання крісел колісних.

Досягненням 2014 року стало відкриття дільниці з виробництва дитячих крісел колісних CHILD 1. Спілкування з батьками, їх поради та наполеглива робота майстрів допомогли створити коляску-трансформер, яка відповідає всім європейським стандартам.
На нашому підприємстві виготовляється протезно-ортопедична продукція: протези верхніх та нижніх кінцівок, бандажні вироби, ортопедичні устілки, корсети з текстилю, індивідуальні тутори, апарати. У виготовленні виробів застосовують лише високоякісні матеріали, які пройшли сертифікацію і апробацію.
Підприємство інтенсивно розвивається та працює над своєю продукцією для досягнення високої якості виробництва. Так у 2015 році проведено роботу над новими дитячими візками, комплектуючі до яких виготовляються та постачаються з Польщі та країн ЄС. Коляски CHILD 2 та CHILD 3 поєднують у собі усі необхідні параметри та складові, які спрощують їх використання. Особливістю візка CHILD 2 є можливість знімання сидіння, що дозволяє змінити положення дитини обличчям до супроводжуючої особи, а CHILD 3 володіє абсолютно новою системою складання (є можливість складання “тростинкою”, що значно полегшує транспортування та використання). Розробниками введено 6 нових кольорів тканинної основи та рами візків. У батьків дітей з особливими потребами з’явився вибір серед трьох колясок з різними функціональними можливостями та дизайном. Також підприємством було удосконалено візок CHILD 1, а саме покращена система сидіння, підніжки, елемент зміни кута нахилу спинки, а також капюшона.

Головним досягненням 2016 року стало збільшення асортименту візків для дорослих та підлітків. Підприємство розпочало співпрацю з холдингом «MEDORT», зокрема із польською фірмою «MDH».
Підприємство «Форвард-Орто» є ексклюзивним представником фірми «MEYRA» в Україні. У 2017 році було сертифіковано сім нових виробів фірми «MEYRA», які можна буде отримати на безкоштовній основі на підставі направлення з Управління праці та соціального захисту населення.

У 2017 році підприємство відкрило нове приміщення по вул. Гетьмана Івана Виговського, 26, офіс 16, яке є значно більшим за розмірами та виробничими потужностями. Підприємством придбано нове устаткування фірми «Ottobock», зокрема 3D-сканер для зняття точних мірок та виготовлення досконалого виробу.
Для зручності користувачів та забезпечення доступності при виборі протезно-ортопедичних виробів та технічних засобів реабілітації було створено представництва у різних містах України. Гордістю підприємства у 2016 році стало відкриття чотирьох представництв у містах Мукачево, Рівне, Харків та Луцьк. У 2017 році відбулось відкриття представництв у Івано-Франківську, Херсоні, Чернівцях, Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Києві.

Мета нашого підприємства – забезпечення Вашого комфорту!