Екзоскелет UniExo

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся із українським інженером – розробником екзоскелету UniExo, що дає людям з інвалідністю, або людям, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом, можливість повноцінно пересуватися, Антоном Головаченком.

Розробник продемонстрував Прем’єр-міністру роботу одного з прототипів екзоскелету UniExo. Він розповів про основні принципи його роботи та перспективи виробництва та застосування розробки.

Голова Уряду та винахідник поспілкувалися про перспективи підтримки розвитку стартапів в Україні.

Володимир Гройсман наголосив, що в Україні є значний потенціал до розвитку інженерно-технічного потенціалу, але механізмів підтримки розробок та їх впровадження немає. “Треба розірвати цей ланцюг: створити, можливо, фонд для стартапів, і далі цей інноваційний продукт після завершення усіх процесів переносити до серійного виробництва”, – підкреслив Голова Уряду.

Прем’єр-міністр запропонував молодому розробнику висунути пропозиції щодо моделі функціонування системи підтримки стартапів в Україні.

Довідково

24 листопада Антон Головаченко зі своїм проектом екзоскелета UniExo виграв нагороду RobohubReader’s Pick на міжнародному конкурсі Robot Launch 2016, ставши вибором читачів сайту.

Рік тому UniExo переміг в конкурсі European Youth Award в категорії Healthy Life, а за останні кілька років отримав більше десятка українських і світових нагород.

Розробка українського винахідника – прототип роботизованого екзоскелета UniExo, що дає особам з інвалідністю, або людям, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом, можливість знову повноцінно пересуватися і робити майже все, що може робити здорова людина.

Екзоскелет UniExo використовує модульну систему, яку можна застосовувати як для реабілітації після переломів, так і для реабілітації повністю паралізованої людини. На відміну від конкурентів, екзоскелет українського розробника є модульною конструкцією, що управляється за допомогою нейрошолома або нейробраслетів та коштує в рази дешевше закордонних аналогів.