• en
  • ru

Направлення відправляє управління праці та соціального захисту населення або сама особа з особливими потребами (або її представник).

Вам необхідно звернутися до спеціаліста в Управління праці та соціального захисту населення Вашого району, подати копії певних документів (там вкажуть які саме), пізніше спеціаліст виписує направлення на крісло колісне, яке відправляють на підприємство.

Так є:  Крісло колісне ONE Meyra Ortopedia, Крісло колісне VCWK 9AS MDH

Модель серії SWC-50: ширина сидіння +24 см
Модель серії SWC: ширина сидіння +21,5 см
Модель AWC : ширина сидіння + 22 см
Модель СHILD 1: 58,5 см.

Гарантійний термін крісел колісних AWC, SWC, SWC-350 та СHILD 1 становить 1 рік.

Так, але це стосується тільки дитячої коляски CHILD 1, Ви можете обрати колір рами (чорний, голубий, рожевий, кремовий) та колір тканинної основи (сіро-голубий, сіро- рожевий та шоколадно-кремовий)

Ненакачувані. Щодо дитячої коляски, колеса у ній накачуються (додатково у комплекті Ви отримуєте насос)

Доставка здійснюється БЕЗКОШТОВНО за місцем проживання інваліда по фактичній адресі.

Всі універсальні крісла колісні складаються та розкладаються за допомогою хрестовини (у складеному вигляді ширина коляски становить приблизно 25-30 см). Дитяче крісло CHILD 1 також складається за допомогою механізму, який дозволяє задню частину рами опустити, в складеному вигляді довжина коляски складає 58 см.

Обмеження у рості немає, оскільки дітки з різними особливостями. Але якщо максимально піднятий підголівник та максимально опущена підніжка, сума усіх параметрів становить 130 см. Але у нас замовляють і вищі діти, оскільки не кожен використовує всі пристосування коляски.

100 кг у дорослих колясках та 50 кг у дитячій колясці.

Вікових обмежень ми не встановлювали. Якщо є потреба та підходить візок по всіх параметрах, замовляйте, завжди готові допомогти.

Ні, ніякої оплати або доплати не передбачено.

Колір можете вказувати на роздрукованому направленні або ми передзвонимо при отриманні направлення.

Так, звичайно. Наш каталог є у кожному Управлінні соціального захисту населення.